Kris Vallotton

Kris 1.jpg

Kris Vallotton ir vecākais asociētais vadītājs Bēteles draudzē, Redingā, Kalifornijas štatā un ir līdzdibinātājs Bēteles draudzes kalpošanas skolai. Kriss starptautiski ceļo, lai trenētu un apmācītu kristiešus visā pasaulē veiksmīgi piepildīt savu Dieva doto aicinājumu. Viņš ir sarakstījis vairāk kā divpadsmit grāmatas un mācību rokasgrāmatas, lai palīdzētu kristiešiem sagatavoties dzīvei Dieva valstībā. Krisam ir daudzveidīgas prasmes, jo viņš ir darbojies biznesā, sniedzis konsultācijas, bijis padomdevējs, kas viņam dod unikālu ieskatu un perspektīvas līderībā. Kriss deg par savas pieredzes un pravieša dāvanas izmantošanu, lai palīdzētu pasaules līderiem sasniegt izvirzītos mērķus un izpildīt viņu misiju šeit uz zemes. Viņš ir populārā bloga “Kris Volloton: Raw, Real & Relevant” autors. Kriss ir precējies ar savu sievu Ketiju kopš 1975. gada un viņiem ir 4 bērni, un vairāki mazbērni.

Todd White

todd.jpg

Todd White bija ateists un narkomāns 22 gadus, līdz 2004. gadā Dievs viņu radikāli no tā atbrīvoja. Pestīšana un taisnošana ir gan pamats, gan atslēga tam, lai katrs kristietis varētu dzīvot Dieva pilnībā, kā jauns radījums Jēzū Kristū. Dievs atvēra Toda acis, lai viņš šo patiesību ieraudzītu, kā arī to, ka Svētais gars vēlas plūst caur katru no mums ikdienā, lai kur mēs atrastos - darbā, skolā, pārtikas veikalā, benzīna uzpildes stacijā, jebkur citur. Toda lielākais prieks ir, kad viņš spēj cilvēku sirdīs iesēt šo vienkāršo patiesību, patiesību par Debesu Valstības dzīvesveidu 24/7. Tas ir paredzēts ikvienam ticīgajam! Visi ir iekļauti šajā aicinājumā! Toda sirdī ir aktivizēt ticīgos, lai tie dzīvotu Dieva patiesībā par to, kas viņi ir un sagraut melus, kuri attur kristiešus būt tādiem, kādus Dievs tos ir radījis.

Brother Yun (The Heavenly Man)

Brother_Yun.png

Brother Yun (The Heavenly Man) ir dzimis 1958. gada februārī Henaņas provincē, Ķīnā. Viņa orģinālais vārds ir Liu Zhenying (刘振营).
Brālis Yun kļuva par kristieti 16 gadu vecumā. Drīz pēc tā, Dievs viņu aicināja kļūt par liecinieku Ķīnas rietumos un dienvidos. Paklausot aicinājumam, laika gaitā viņš kļuva par Kristus liecinieku ne tikai rietumu un dienvidu Ķīnas daļās, bet visā Ķīnā un ārpus tās.
Viņš piedzima nabadzīgā ģimenē. Situācija kļuva vēl smagāka, kad viņa tēvs saslima ar astmu, kas attīstījās par plaušu vēzi. Kļūstot par kristieti nekas neuzlabojās, kļuva pat sliktāk. Viņš pārcieta vairākus pārbaudījumus un vajāšanas. Tomēr šajās ciešanās Kristus dēļ, viņš piedzīvoja brīnumu pēc brīnuma, kas palīdzēja stiprināt viņa ticību Kristum.

Ben Fitzgerald

ben.jpg

Bens Fitzgerald ir Awakening Europe un GODfest kalpošanas līderis. Lielu daļu sava laika viņš pavada ceļojot kā evaņģēlists, kā arī vairākus gadus ir kalpojis kā mācītājs Bēteles draudzē Redingā, Kalifornijas štatā. Bens ir dzimis Austrālijā, kur viņš 2002. gada beigās piedzīvoja Jēzu. Šis notikums radikāli mainīja viņa dzīvi, jo tas bija brīdis, kad viņš cīnījās ar narkotikām un bija ļoti sagrauts. Kopš tā laika Bena sirds deg par vienu – parādīt pasaulei Jēzu savā ikdienas dzīvē un pasludināt Valstības evaņģēliju tautām. Benam patīk palīdzēt cilvēkiem dzīvot Dieva dotajā brīvībā un identitātē, kā arī viņš ir pilnībā pārliecināts, ka tautas nākotnē tiks transformētas radikālo kristiešu dēļ, kuri ir brīvi un nebaidās drosmīgi pasludināt Jēzu.