Guest of Honor

Sveiciens mūsu Goda Viesu mājaslapā!

Šeit Jūs atradīsiet vairāk informācijas, kas varētu attiekties uz Jums kā Goda Viesi. Ja Jums ir kādi citi jautājumi, apmeklējiet mūsu mājaslapu ar atbildēm uz biežāk uzdotajiem jautājumiem (FAQ) vai rakstiet mums uz guest@awakeningeurope.com un mēs atbildēsim  uz visiem Jūsu jautājumiem.

 

Reģistrēšanās

 

Reģistrēšanās Awakening Europe Baltija sāksies vienu stundu pirms katras dienas pirmās sesijas.

Ceturtdiena,     30. augusts      18:00

Piektdiena,       31. augusts      9:00

Sestdiena,        1. septembris  9:00

Svētdiena,        2. septembris  9:00

 

Lūdzu, nāciet uz Goda Viesu ieeju (blakus A ieejai, sekojiet zīmēm) un ņemiet līdzi savu biļeti ar uzprintētu QR kodu vai ar QR kodu Jūsu telefonā. Kad būsiet reģistrēti, Jums būs pieeja Goda Viesa zonai arēnā.

Durvis veras vaļā vienu stundu pirms katras sesijas.

 

Kā tikt līdz arēnai

 

Mēs Jums iesakām izmantot sabiedrisko transportu, lai tiktu uz un no Arēna Rīga, jo  tas ir ļoti ērti un izdevīgi.

Adrese: Arēna Rīga – Skanstes iela 21, Rīga, LV – 1013, Latvija

Sabiedriskais transports:

Arēna Rīga atrodas centrālajā Rīgas daļā – ir vairāki sabiedriskā transporta maršruti, kas ļauj Jums nokļūt pie mums pēc iespējas ātrāk un ērtāk. Mēs iesakām sameklēt transporta veidu, kas ir visizdevīgākais Jums mūsu kartē (skatīt FAQ) vai mājaslapā Rīgas satiksme, transporta serviss pilsētai Rīga.

 • Virzienā  no pilsētas centra
  Trolejbuss Nr. 3 un 5 un autobuss Nr. 11, kuri stājās pieturā ‘’A. Briāna iela’’. No šīs pieturas turpiniet iet gar K. Valdemāra Ielu līdz Mālpils ielai, kas aizvedīs Jūs tieši līdz Arēnai.
  Autobuss Nr. 24 – no Abrenes ielas – var aizvest Jūs tieši pie Arēnas. Pietura atrodas Skanstes ielā, 5 minūšu gājiena attālumā no Arēna Rīga.

 

 • Dodoties virzienā uz centru
  Brauciet ar autobusu Nr. 11 vai trolejbusu Nr. 3 un iekāpiet pieturā ‘’Palīdzības iela’’. Braucot ar trolejbusu Nr. 5, jāiekāpj ārā pieturā ‘’A. Briāna iela’’, blakus Valdemāra ielai. Brauciet ar autobusu Nr. 24 no pieturas ‘’Skanstes iela’’, lai brauktu uz Abrenes ielas pusi.

 

 • Tramvajs
  Tuvākās tramvaja pieturas līdz Arēnai ir tās no tramvaja Nr. 11, kas atrodas Miera ielā. Ātrākais veids kā nonākt līdz Arēnai no šīs pieturas ir ejot caur Mālpils ielu.

 

Karte

Atrodi arēnas karti šeit (once uploaded)

Sesijas saraksts

 

Ēdināšana

Arēnas ēdināšanas serviss gādās par silto ēdienu/uzkodām parasto apmeklētāju zonā. Jums arī būs iespējams iegādāties dzērienus un uzkodas Goda Viesu zonā.

Valodas un tulkojumi

Galvenās valodas no skatuves būs angļu un latviešu. Sinhronais tulkojums būs pieejams krievu, igauņu, lietuviešu un vācu valodās. Ja Jums nepieciešams sinhronais tulkojums, lūdzu, dodiet mums ziņu jau laicīgi.