Jeremy Riddle & Amanda Cook s Bethel Music

JSME SPOLEČENSTVÍM BOŽÍCH UCTÍVAČŮ

Jeremy Riddle je autor písní a vedoucí chval v církvi Bethel. Během dospívání navštěvoval církev Vinice v Anaheimu a později se zde stal pastorem pro mládež a vedoucím chval. V roce 2007 vydal Jeremy své první plné album Full Attention (Plná pozornost), z něhož se proslavila píseň Sweetly Broken (Sladce zlomen). Jeremy napsal mnoho písní na albech Bethel Music, například Furious (Rozezlený), This is Amazing Grace (Tohle je láska tvá), Fall Afresh (Čerstvé naplnění), God of the Redeemed (Bůh vykoupených) a One Thirst (Jedna žízeň).

Jeremy z celého srdce touží po Boží přítomnosti a když vede chvály, budí v lidech hlad, svobodu a hluboký obdiv k Pánu. Kromě vedení chval v církvi Bethel slouží Jeremy ve svém regionu i na mezinárodním poli. Se svou manželkou Katie mají pět dětí a žijí v Reddingu v Kalifornii.

Amanda Cook je autorkou písní a vedoucí chval v církvi Bethel a ve skupině Bethel Music. Původně je z kanadského Winnipegu a má bohatou zkušenost, protože s vedením chval a psaním písní začala již v mladém věku. Od roku 2010 je součástí rodiny Bethel Music a v současné době slouží po celých Spojených státech i v zahraničí. Ve svém uctívání Amanda balí do slov a obrazů realitu toho, jak vypadá poctivý život ve vášnivém spojení s Bohem, jak můžeme objevovat stále větší plnost a obdiv vůči Bohu v každém období svého života s Ním.


← vrátit se k chvály