Jake Hamilton

Jake Hamilton je vášnivým uctívačem, který přináší jazyk a zvuk reformace a probuzení. Má hlubokou touhu napomoci zastřít hranice generací a denominací skrze jednoduché poselství o lásce, která se ztělesnila v pozemském životě Ježíše Krista a kterou projevoval v kontextu celé společnosti. Jake se stal impulsem pro založení několika křesťanských organizací ve svém rodném městě Rancho Cucamonga v Kalifornii. Zároveň se také věnoval nahrávání alb skupiny Jesus Culture Music z církve Bethel v Reddingu v Kalifornii. V současné době cestuje a skrze hudbu a kázání v církvích a na konferencích sdílí poselství o reformaci a probuzení.

Jake touží po tom, aby se Boží království projevovalo v moci, když Boží lid přichází k Bohu v uctívání. Touží probudit generaci, která uvolní zvuk nebe tak, že budou prakticky projevovat to, kým jsou v Kristu. Jako umělec se snaží posouvat hranice tvořivosti a jako otec a manžel je na prvním místě oddán své rodině. Ale bez ohledu na všechny své reference a vše, co dokázal, je především tím, kdo miluje Ježíše Krista a má schopnost vést i ostatní ke stejnému setkání s Ním, které proměnilo Jakův život již před více než 15 lety.


← vrátit se k chvály

Lindy Conant & The Circuit Riders

Lindy Conant je součástí YWAM Kona (USA) a byla vyslána jako misionářka pro Spojené státy. Společně s misionáři YWAM Andy Byrdem a Brianem Brenntem založili skupinu Circuit Riders, která si klade za úkol vést svou generaci ke Kristu.  V dobách svých začátků sloužili v amerických univerzitních areálech. Skrze hudbu Lindy Conant a Circuit Riders byly zasaženy stovky univerzit. Circus Riders tvoří 7 kapel, kde hraje přes 60 muzikantů. Každá kapela jezdí každý rok na turné po Spojených státech a hraje písně Cindy Conant a dalších členů skupiny. Výsledkem jsou stovky spasených lidí a nespočetné množství životů, které navěky ovlivnilo evangelium. „Milujeme hudbu a milujeme práci, kterou můžeme dělat, ale ze všeho nejnadšenější jsme z toho, když lidé poprvé najdou Boha. To je naše potěšení.“


← vrátit se k chvály

Jeremy Riddle & Amanda Cook s Bethel Music

JSME SPOLEČENSTVÍM BOŽÍCH UCTÍVAČŮ

Jeremy Riddle je autor písní a vedoucí chval v církvi Bethel. Během dospívání navštěvoval církev Vinice v Anaheimu a později se zde stal pastorem pro mládež a vedoucím chval. V roce 2007 vydal Jeremy své první plné album Full Attention (Plná pozornost), z něhož se proslavila píseň Sweetly Broken (Sladce zlomen). Jeremy napsal mnoho písní na albech Bethel Music, například Furious (Rozezlený), This is Amazing Grace (Tohle je láska tvá), Fall Afresh (Čerstvé naplnění), God of the Redeemed (Bůh vykoupených) a One Thirst (Jedna žízeň).

Jeremy z celého srdce touží po Boží přítomnosti a když vede chvály, budí v lidech hlad, svobodu a hluboký obdiv k Pánu. Kromě vedení chval v církvi Bethel slouží Jeremy ve svém regionu i na mezinárodním poli. Se svou manželkou Katie mají pět dětí a žijí v Reddingu v Kalifornii.

Amanda Cook je autorkou písní a vedoucí chval v církvi Bethel a ve skupině Bethel Music. Původně je z kanadského Winnipegu a má bohatou zkušenost, protože s vedením chval a psaním písní začala již v mladém věku. Od roku 2010 je součástí rodiny Bethel Music a v současné době slouží po celých Spojených státech i v zahraničí. Ve svém uctívání Amanda balí do slov a obrazů realitu toho, jak vypadá poctivý život ve vášnivém spojení s Bohem, jak můžeme objevovat stále větší plnost a obdiv vůči Bohu v každém období svého života s Ním.


← vrátit se k chvály

Daniel Hagen and Fire Band

V roce 2003 prožil Daniel Hagen radikální znovuzrození a byl zachráněn z falešného života „sexu, drog a rock ʹnʹ rollu“. Brzy poté, co se obrátil, dostala jeho kapela nabídku nahrát album za odměnu v šestimístné cifře, ale bylo mu řečeno, že „tenhle průmysl je plný drogových dealerů a pasáků“, takže „musíte přestat mluvit o Ježíši a zpívat o Ježíši, pokud chcete, aby se do vaší skupiny investovalo více peněz.“ Daniel tuto nabídku odmítl a začal žít své nové poslání stát se autentickým zpodobením Ježíše ve všem, co říká a dělá. Daniel pokračuje v psaní písní a uctívání v církvích po celém světě. Má na srdci pomoci pozvednout generaci uctívačů, kteří budou skutečně hledat Ježíšovu tvář a uctívat v duchu a v pravdě. Glen Travica (nalevo) byl také spasen z podobného životního stylu drog a rock and rollu. Hrál s Danielem v kapele ještě před jejich obrácením. Má uctívání hluboko v srdci a touží vidět zvuky nebe a to, že je Ježíšovo jméno vyhlašováno mezi národy.


← vrátit se k chvály

Espé

ESPÉ je chválicí skupina založená v roce 2003 v rámci společenství přátel, kteří milují Boha a touží po Jeho přítomnosti. Skupina se vytvořila kolem evangelizační služby SP „Silné poselství “ vedené Julo Slovákem na Slovensku.

„Naší touhou je přinést Boží lásku a moc skrze autentické hudební uctívání, kamkoliv přijdeme. Chceme vidět, jak jsou Jeho láskou proměňovány rodiny, sbory, města i národy. Jsme společenství přátel, kteří žijí své životy a společně milují Ježíše v malém městě Sliač. Pojďte spolu s námi následovat Boží přítomnost a přinést ji do společenství po celém světě.“


← vrátit se k chvály